"Miluji zdravý pohyb a mé poslání je předávat toto nadšení dál!"
Mgr. Ivona Pobežalová
+420 605 432 591
  ivona@pilates-power-joga.cz

Reference


Reference Děkuji vám za krásná slova, která jsou pro mě motivací stále a víc a víc na sobě pracovat!

"Ivča jako lektor je veliký profesionál. Nenechá vás cvičit špatně a v mém případě kroutit se jak paragraf. Donutí vás soustředit se na sebe samotné, na práci vlastního těla. To vše dokáže s neskutečně jemným, laskavým a humorným přístupem. Jako člověk je to milá a pokorná žena, která svou pohodovou, uvolněnou a pozitivní náladou dokáže každého (mě tedy určitě) naplnit obrovským množstvím energie. Pokaždé, když ze cvičení odcházím, mám pocit, že jsem o 20 kilo starostí lehčí, že jsem omládla o 10 let a že na světě je neskutečně krásně. Ivčo, jsem moc ráda, že jsem tě poznala, díky za to jaká jsi a přeju ti jen to nejlepší. Míša"
 
"Dáváš mi nové tělo, Ivčo. Když si u cvičení s tebou protáhnu parádně páteř, tak mám pocit, že můj život je lehčí." Ondra

"Včera mi bylo moc fajn při cvičení a pak i doma ... dnes jsem už dvakrát trénovala :D lalalala. Předem ti děkuji za tu snahu nás zvednout ... je v tobě síla, kterou umíš šířit kolem sebe svou přirozeností. To je paráda. Už teď se těším na příště. L."
...

"Ahoj Ivčo, Tvoje včerejší hodina byla skvělá! Hrozně mi to pomohlo na záda, bolely jako čert a dneska paráda, záda jako nová!! Moc děkuju, že se nám tak věnuješ! A."
... 

"Ahoj Ivčo, děkuji Ti, podařilo se Ti nemožné a rozcvičila jsi mě ... tedy alespoň v mezích mého těla ... nikdo z mého okolo nevěřil, že vydržím ... Děkuji! M."
...

"Ahoj Ivčo, musím říct, že po včerejším posilování úplně úžasně cítím každý sval, který jsme posílily a to hlavně díky tomu,  jak nám to všechno trpělivě a dopodrobna vysvětluješ. Konečně mám pocit, že cvičím pořádně, tak jak se má :) Na cvičení se vždycky přiženu rovnou z práce a přecpané D1 naprosto vyždímaná...no a domů jedu v krásné pohodičce :) A za to Ti musím moc poděkovat. M."


"S Tebou to není jen si to odcvičit... Učíš nás to Pochopit, Navnímat, Prociťovat, Uvědomovat znovu a znovu... a pak Mastrovat-Mastrovat-Mastrovat... Komplexně. A za to, Ivčo, vřelé díky. Díky. DÍKY! ;) M."
… 

"Ivčo, já už mám na tobě zavislost!!! A nesnáším prázdniny a svatky, protože se necvičí :o) . Jsi báječná :o) V."


"Ivčo, já Ti po každé lekci chci říci, jak jsou Tvé hodiny super! Chodím domů nadšená a už se těším na další. Chodila bych denně, kdyby to šlo. Až na jedinou lekci, kterou jsem byla v Centru pohybové medicíny, byly všechny ostatní mé kurzy jen "spotřební" záležitostí, kde jsme dělali sice "pokročilé" cviky, stavěli se na hlavu, atd., ale vyjma CPM nám nikdy nikdo neřekl ty základní věci!!!! Dýchání, na co se soustředit, proč to děláme, atd. atd. Ty asány se vzájemně naprosto nedají srovnat, když se to dělá správně a když jen tak.  Vždyť já se soustředím i u prkna, kliku, sfingy ...dřív jsem to sekala jak Baťa cvičky a nic z toho. Takže DÍKY, DÍKY, DÍKY!!!! Jsi skvělá a já budu chodit co to jen půjde:) Měj krásný den, D."


"Ivi, díky s jakou péčí pro nás připravuješ lekce jógy, včerejší například byla naprosto báječná, ten pocit při příchodu, jako zvadlá květina ve větru a při odchodu, zpátky uvnitř, sama v sobě, ukotvená, ale povznesená, se nedá popsat...díky za to!
...

"Čím lépe a jistě si připadám, jako podnikatelka, tím více si uvědomuji nutnost pečovat o své tělo, jako o největší poklad - můj základní podnikatelský kapitál.
Domluvila jsem se proto na individuální lekci s Ivonou a jsem nadšená.
Ivona je příjemná, odpovědná, vnitřně ukotvená žena, s dlouholetou zkušeností se cvičením a vedením lidí při získávání fyzické kondice.
Srovnala mě nenásilně a pochopitelným způsobem, abych věděla i sama, jak na to,
Vytvořila pro me sérii cviků na míru.
Naučila mě jejich správné provedení.
A natočila mi je na video, abych na nic nezapomněla.
Bylo to perfektní.
Podařilo se jí aktivovat mé svaly, ke kterým jsem už dávno ztratila spojení.
Je skvělá. Neviděly jsme se naposled." S.
© pilates-power-joga.cz 2024 | realizace 3Nicom