"Miluji zdravý pohyb a mé poslání je předávat toto nadšení dál!"
Mgr. Ivona Pobežalová
+420 605 432 591
  ivona@pilates-power-joga.cz

Proč cvičit se mnou?

"Miluji zdravý pohyb a mé poslání je předávat toto nadšení dál!"

Proč cvičit se mnou?
 
  • Sama od dětství sportuji - závodně jsem krasobrusila, tančila akrobatický rock and roll, běhala dlouhé tratě, plavala, jezdila na koni ... Zároveň jsem zažila i zdravotní komplikace (rozestup břišní stěny po porodech) a poznala, co to znamená své tělo přepínat. Za všechny své zkušenosti, i ty "negativní" jsem velmi vděčná, protože jsem se díky nim mohla posunout dál a přistupuji k lidským tělům s ještě větším respektem a pokorou.
 
  • Neustále se vzdělávám u tuzemských i zahraničních profesionálů v oblastech jógy, pilates, fyzioterapie či nejnovějších poznatků z anatomie. Odebírám odborné časopisy, sleduji významné lektory. Pracuji pravidelně se svým tělem a především neustále pozoruji a pohybově rozjívím své úžasné klienty - již více než 12 let.
 
  • Zásadní je pro mě naučit vás správně zdravě dýchat a nastavení těla - nejen při sportování, ale i při vaření, sezení v kanceláři atd. Vysvětluji vám PROČ cviky děláme a jak je využijete ve svém každodenním životě. Každý jsme individuální a každý potřebujeme specifický přístup.
 
  • Má práce mě velmi baví a klienti jsou pro mě přátelé. Snažím se o milou rodinnou atomosféru, ráda používám na lekcích hudbu.
 
  • Mým cílem je vést vás tak, abychom společně cvičili ještě minimálně 50 let! :o)
 
  • Bolí vás často hlava nebo záda? Máte sníženou imunitu, kila navíc, jste pod vlivem stresu?              Přijďte vyzkoušet mé lekce! Zlepší se vám postava, kondice, imunitní systém i nálada. 

Těším se na vás!
Ivona
© pilates-power-joga.cz 2022 | realizace 3Nicom