"Miluji zdravý pohyb a mé poslání je předávat toto nadšení dál!"
Mgr. Ivona Pobežalová
+420 605 432 591
  ivona@pilates-power-joga.cz

NOVINKY

 obrazek

Letní zahradní jóga

V létě cvičíme každý čtvrtek od 18 do 19 u nás na zahradě! V případě deště se cvičí v MŠ MiniSvět Mrač. Napište prosím SMS/email, kdo se chystá.
Po cvičení plavčo v bazénu, povídání u vínka a dalších dobrot :o) Těším se!
 obrazek

Víkend nejen s jógou!

Již několik let pro vás připravuji oblíbené víkendy nejen s jógou. V roce 2019 se můžete těšit na jógovou oslavu jarní rovnodennosti a jógu mezi barevnými listy podzimu. Krásný statek ve Středních Čechách, procházky kouzelnou přírodou, jóga, pilates, tanec, masáže, lahodná zdravá strava, společné tvoření i zpívání u kytárek, Bali Secret ...
22.-24.3. a 25.-27.10.2019. Plně obsazeno - oba termíny. Více informací: ivona@pilates-power-joga.cz  

 

 obrazek

Běh pro radost - Cchi running

Pro všechny, kdo rádi běhají (nebo vždycky toužili začít, jen nenašli odvahu).
 Naučím vás:
- zdravou přípravu na běh i následné protažení
- jak běhat uvolněně a radostně, jak předejít zraněním a bolesti (záda, kolena atd…)
Vycházet budu z principů zdravého postavení těla, dechu i tzv. CCHI RUNNING.
Za příznivého počasí se potkáme vždy v pátek v 8:00 před MŠ Minisvět Mrač. Na sebe pohodlné oblečení, boty na běh, lahev s vodou.
Nepůjde o výkony, ale dobrý pocit!!!
Těším se na vás! :o)     Ivča   
 obrazek

Diastáza - rozestup břišní stěny

Nejsem lékař ani fyzioterapeut, jen žena, která 3x zažila diastázu. Navštívila jsem snad všechny vyhlášené odborníky v ČR (od Vojenské nemocnice až po Dr. Hnízdila) a posbírala zkušenosti i ze zahraničí.
Za svůj současný stav vděčím geniálnímu Danovi Mullerovi z IQ pohybového centra, pomohla mi i Iva Fiškandlová (obě dvě se v IQ dlouhodobě vzděláváme) a samozřejmě téměř každodenní cvičení, vizualizace, meditace ...
Každý jsme unikátní, potřebujeme individuální přístup. Důležitá je souhra těla i mysli/duše.
Ráda předám své zkušenosti, poradím s nastavením těla, správným dechem, vysvětlím vám, proč jsou některé cviky škodlivé a jaké naopak pomáhají. Pravidelně se setkáváme i v rámci speciální skupiny. Prosím kontaktujte mě na ivona@pilates-power-joga.cz nebo na 605 432 591. 
 obrazek

Kurzovné jako dárek?

Pokud váháte, co si přát jako dárek, ráda připravím poukazy na jakékoli kurzy. Krásné dny, Ivona
 obrazek

Jóga (a jízda na koni) mezi slunečnicemi

Retreat v Andaluzii 2.-8. června 2018!

Šest nocí v krásném ekologickém jógovém centru v andaluzském podhůří. 
Plná penze - lahodné a energii dodávající vegetariánské snídaně, obědy a večeře. Bazén se slanou vodou. Šest lekcí jógy v originálních jógových sálech (Aj/Čj). Individuální přístup profesionální a zkušené lektorky. 
Naučili jsme se, jak zdravě dýchat, ulevit od stresu a získat více energie. Správné nastavení v pozicích, abychom neublížili svým kloubům atd. Umění lehkosti a úsměvu v jakémkoli pohybu.  Absolvovali jsme čtyři vyjížďky na koních (každá na cca 1 - 2,5 hodiny) s kvetoucími vlčími máky i slunečnicemi všude kolem nás! Pro pokročilé byly vyjížďky i klusem a cvalem s výhledem na hory. Pro začátečníky – správný přístup a zacházení s koňmi, vyjížďky krokem. 3 lekce pilates (posilování hlubokého svalstva - prevence bolesti zad, štíhlá zpevněná postava). Podnikli jsme několik krásných výletů do malebných bílých vesniček v horách i na nádherné andaluzské pláže. 
Už teď se těšíme na retreaty, které plánujeme na květen 2019 a 2020! :o) Ivona a Conny

© pilates-power-joga.cz 2019 | realizace 3Nicom