"Miluji zdravý pohyb a mé poslání je předávat toto nadšení dál!"
Mgr. Ivona Pobežalová
+420 605 432 591
  ivona@pilates-power-joga.cz

NOVINKY

 obrazek

Víkend nejen s jógou!

Již 5. rokem pro vás připravuji oblíbené víkendy nejen s jógou.
I letos (18.-20. května 2018) se můžete těšit na krásné místo uprostřed přírody, lahodnou stravu, mnoho hodin příjemného cvičení, masáže ... OBSAZENO. Více zde
 obrazek

Jóga (a jízda na koni) mezi slunečnicemi

Retreat v Andaluzii 2.-8. června 2018!

Šest nocí v krásném ekologickém jógovém centru v andaluzském podhůří. Plná penze: lahodné a energii dodávající vegetariánské snídaně, obědy a večeře. Bazén se slanou vodou. Šest lekcí jógy v originálních jógových sálech (Aj/Čj). Individuální přístup profesionální a zkušené lektorky. (S ohledem na váš zdravotní stav i kondici. Naučíte se, jak zdravě dýchat, ulevit od stresu a získat více energie. Správné nastavení v pozicích, abyste neublížili svým kloubům atd. Umění lehkosti a úsměvu v jakémkoli pohybu. Čtyři vyjížďky na koních (každá na cca 1 - 2,5 hodiny) s kvetoucími slunečnicemi všude kolem vás! (Pro pokročilé - vyjížďky i klusem a cvalem s výhledem na hory. Pro začátečníky – správný přístup a zacházení s koňmi, vyjížďky krokem. Pokud si nepřejete kontakt s koňmi – lekce pilates místo jízdy na koni (posilování hlubokého svalstva - prevence bolesti zad, štíhlá zpevněná postava).
Příjemné procházky v okolí jógového centra nebo do hor. Možnost výletů do malebných bílých vesniček v horách nebo na nádherné andaluzské pláže. Cena na osobu: 730 € - 2 lůžkový pokoj/eko dům, 705,- € 3 lůžková jurta/4 lůžkový pokoj, 670 € - 2 lůžkový stan, 830,- € - 1 lůžkový stan. Záloha 200 €.
Kontaktní osoby: rezervace/majitelka koní – Conny Muennemann, connycaballos@gmail.com, lektorka jógy/pilates – Ivona Pobežalová, ivona@pilates-power-joga.cz
Těšíme se na společný krásný čas v pohádkové Andaluzii! :o) Ivona a Conny

 obrazek

Běh pro radost - Cchi running

Pro všechny, kdo rádi běhají (nebo vždycky toužili začít, jen nenašli odvahu).
 Naučím vás:
- zdravou přípravu na běh i následné protažení
- jak běhat uvolněně a radostně, jak předejít zraněním a bolesti (záda, kolena atd…)
Vycházet budu z principů zdravého postavení těla, dechu i tzv. CCHI RUNNING.
Za příznivého počasí se potkáme vždy v pátek v 8:00 před MŠ Minisvět Mrač. Na sebe pohodlné oblečení, boty na běh, lahev s vodou.
Nepůjde o výkony, ale dobrý pocit!!!
Těším se na vás! :o)     Ivča   
 obrazek

Diastáza - rozestup břišní stěny

Nejsem lékař ani fyzioterapeut, jen žena, která 3x zažila diastázu. Navštívila jsem snad všechny vyhlášené odborníky v ČR (od Vojenské nemocnice až po Dr. Hnízdila) a posbírala zkušenosti i ze zahraničí.
Za svůj současný stav vděčím geniálnímu Danovi Mullerovi z IQ pohybového centra, pomohla mi i Iva Fiškandlová (obě dvě se v IQ dlouhodobě vzděláváme) a samozřejmě téměř každodenní cvičení, vizualizace, meditace ...
Každý jsme unikátní, potřebujeme individuální přístup. Důležitá je souhra těla i mysli/duše.
Ráda předám své zkušenosti, poradím s nastavením těla, správným dechem, vysvětlím vám, proč jsou některé cviky škodlivé a jaké naopak pomáhají.
Prosím kontaktujte mě na ivona@pilates-power-joga.cz nebo na 605 432 591. 
© pilates-power-joga.cz 2018 | realizace 3Nicom