"Miluji zdravý pohyb a mé poslání je předávat toto nadšení dál!"
Mgr. Ivona Pobežalová
+420 605 432 591
  ivona@pilates-power-joga.cz

NOVINKY

 obrazek

Nové kurzy od ledna 2019 jako dárek?

Nové kurzy startují 7. ledna a budeme se potkávat do 14. června! Pokud váháte, co si přát jako dárek, ráda připravím poukazy na jakékoli kurzy. Krásné dny, Ivona
 obrazek

Víkend nejen s jógou!

Již několik let pro vás připravuji oblíbené víkendy nejen s jógou. V roce 2019 se můžete těšit na jógovou oslavu jarní rovnodennosti a jógu mezi barevnými listy podzimu. Krásný statek ve Středních Čechách, procházky kouzelnou přírodou, jóga, pilates, tanec, masáže, lahodná zdravá strava, společné tvoření i zpívání u kytárek, Bali Secret ...
22.-24.3. a 25.-27.10.2019. Plně obsazeno - oba termíny. Více informací: ivona@pilates-power-joga.cz  

 

 obrazek

Běh pro radost - Cchi running

Pro všechny, kdo rádi běhají (nebo vždycky toužili začít, jen nenašli odvahu).
 Naučím vás:
- zdravou přípravu na běh i následné protažení
- jak běhat uvolněně a radostně, jak předejít zraněním a bolesti (záda, kolena atd…)
Vycházet budu z principů zdravého postavení těla, dechu i tzv. CCHI RUNNING.
Za příznivého počasí se potkáme vždy v pátek v 8:00 před MŠ Minisvět Mrač. Na sebe pohodlné oblečení, boty na běh, lahev s vodou.
Nepůjde o výkony, ale dobrý pocit!!!
Těším se na vás! :o)     Ivča   
 obrazek

Diastáza - rozestup břišní stěny

Nejsem lékař ani fyzioterapeut, jen žena, která 3x zažila diastázu. Navštívila jsem snad všechny vyhlášené odborníky v ČR (od Vojenské nemocnice až po Dr. Hnízdila) a posbírala zkušenosti i ze zahraničí.
Za svůj současný stav vděčím geniálnímu Danovi Mullerovi z IQ pohybového centra, pomohla mi i Iva Fiškandlová (obě dvě se v IQ dlouhodobě vzděláváme) a samozřejmě téměř každodenní cvičení, vizualizace, meditace ...
Každý jsme unikátní, potřebujeme individuální přístup. Důležitá je souhra těla i mysli/duše.
Ráda předám své zkušenosti, poradím s nastavením těla, správným dechem, vysvětlím vám, proč jsou některé cviky škodlivé a jaké naopak pomáhají. Pravidelně se setkáváme i v rámci speciální skupiny. Prosím kontaktujte mě na ivona@pilates-power-joga.cz nebo na 605 432 591. 
 obrazek

Jóga (a jízda na koni) mezi slunečnicemi

Retreat v Andaluzii 2.-8. června 2018!

Šest nocí v krásném ekologickém jógovém centru v andaluzském podhůří. 
Plná penze - lahodné a energii dodávající vegetariánské snídaně, obědy a večeře. Bazén se slanou vodou. Šest lekcí jógy v originálních jógových sálech (Aj/Čj). Individuální přístup profesionální a zkušené lektorky. 
Naučili jsme se, jak zdravě dýchat, ulevit od stresu a získat více energie. Správné nastavení v pozicích, abychom neublížili svým kloubům atd. Umění lehkosti a úsměvu v jakémkoli pohybu.  Absolvovali jsme čtyři vyjížďky na koních (každá na cca 1 - 2,5 hodiny) s kvetoucími vlčími máky i slunečnicemi všude kolem nás! Pro pokročilé byly vyjížďky i klusem a cvalem s výhledem na hory. Pro začátečníky – správný přístup a zacházení s koňmi, vyjížďky krokem. 3 lekce pilates (posilování hlubokého svalstva - prevence bolesti zad, štíhlá zpevněná postava). Podnikli jsme několik krásných výletů do malebných bílých vesniček v horách i na nádherné andaluzské pláže. 
Už teď se těšíme na retreaty, které plánujeme na květen 2019 a 2020! :o) Ivona a Conny

© pilates-power-joga.cz 2019 | realizace 3Nicom