"Miluji zdravý pohyb a mé poslání je předávat toto nadšení dál!"
Mgr. Ivona Pobežalová
+420 605 432 591
  ivona@pilates-power-joga.cz

NOVINKY

 obrazek

Víkend nejen s jógou!

Již 5. rokem pro vás připravuji oblíbené víkendy nejen s jógou.


21.-23.9.2018 Relaxačně léčivý víkend v přírodě

Víkend plný procházek nádhernou přírodou, meditací a léčivých dechových technik, terapeutické jógy a pilates, relaxačního i energii dodávajícího tance, společného kreativního tvoření, masáží i dobrých čajů (a třeba i vína :o) Plná penze, vhodné i pro začátečníky. Cena za osobu 3 450 Kč. Přihlášení: ivona@pilates-power-joga.cz a po zaplacení 1000Kč. Více zde

Loni a letos v květnu na stejném místě proběhly velmi příjemné víkendy. Užívali jsme si nádhernou přírodu, lahodnou stravu, mnoho hodin zdravého cvičení, masáže ... Více zde
 obrazek

Jóga (a jízda na koni) mezi slunečnicemi

Retreat v Andaluzii 2.-8. června 2018!

Šest nocí v krásném ekologickém jógovém centru v andaluzském podhůří. 
Plná penze - lahodné a energii dodávající vegetariánské snídaně, obědy a večeře. Bazén se slanou vodou. Šest lekcí jógy v originálních jógových sálech (Aj/Čj). Individuální přístup profesionální a zkušené lektorky. 
Naučili jsme se, jak zdravě dýchat, ulevit od stresu a získat více energie. Správné nastavení v pozicích, abychom neublížili svým kloubům atd. Umění lehkosti a úsměvu v jakémkoli pohybu.  Absolvovali jsme čtyři vyjížďky na koních (každá na cca 1 - 2,5 hodiny) s kvetoucími vlčími máky i slunečnicemi všude kolem nás! Pro pokročilé byly vyjížďky i klusem a cvalem s výhledem na hory. Pro začátečníky – správný přístup a zacházení s koňmi, vyjížďky krokem. 3 lekce pilates (posilování hlubokého svalstva - prevence bolesti zad, štíhlá zpevněná postava). Podnikli jsme několik krásných výletů do malebných bílých vesniček v horách i na nádherné andaluzské pláže. 
Už teď se těšíme na retreaty, které plánujeme na květen 2019 a 2020! :o) Ivona a Conny

 obrazek

Běh pro radost - Cchi running

Pro všechny, kdo rádi běhají (nebo vždycky toužili začít, jen nenašli odvahu).
 Naučím vás:
- zdravou přípravu na běh i následné protažení
- jak běhat uvolněně a radostně, jak předejít zraněním a bolesti (záda, kolena atd…)
Vycházet budu z principů zdravého postavení těla, dechu i tzv. CCHI RUNNING.
Za příznivého počasí se potkáme vždy v pátek v 8:00 před MŠ Minisvět Mrač. Na sebe pohodlné oblečení, boty na běh, lahev s vodou.
Nepůjde o výkony, ale dobrý pocit!!!
Těším se na vás! :o)     Ivča   
 obrazek

Diastáza - rozestup břišní stěny

Nejsem lékař ani fyzioterapeut, jen žena, která 3x zažila diastázu. Navštívila jsem snad všechny vyhlášené odborníky v ČR (od Vojenské nemocnice až po Dr. Hnízdila) a posbírala zkušenosti i ze zahraničí.
Za svůj současný stav vděčím geniálnímu Danovi Mullerovi z IQ pohybového centra, pomohla mi i Iva Fiškandlová (obě dvě se v IQ dlouhodobě vzděláváme) a samozřejmě téměř každodenní cvičení, vizualizace, meditace ...
Každý jsme unikátní, potřebujeme individuální přístup. Důležitá je souhra těla i mysli/duše.
Ráda předám své zkušenosti, poradím s nastavením těla, správným dechem, vysvětlím vám, proč jsou některé cviky škodlivé a jaké naopak pomáhají.
Prosím kontaktujte mě na ivona@pilates-power-joga.cz nebo na 605 432 591. 
© pilates-power-joga.cz 2018 | realizace 3Nicom