"Miluji zdravý pohyb a mé poslání je předávat toto nadšení dál!"
Mgr. Ivona Pobežalová
+420 605 432 591
  ivona@pilates-power-joga.cz

DOVOLENÁ S JÓGOU


DOVOLENÁ S JÓGOU Již 6. rokem pořádám jógové relaxační víkendy.

24.-26. dubna 2020 Jarní víkend nejen s jógou! 
Malebný statek uprostřed přírody. Nedaleko Sedlčan. Yoga flow, relaxace, meditace, tanec, lekce "pro drsoně" (pilates, posilování, animal flow), tvoření, procházky, masáže, lahodná zdravá strava - plná penze od páteční večeře do nedělního oběda. Poslední 3 volná místa! Cena 3890 Kč. Přihlášení na ivona@pilates-power-joga.cz  Těším se na vás! Loni na stejném místě proběhly dva krásné víkendy. Letos opět připravuji jarní a podzimní termín.


V roce 2018 proběhl např.  18.-20.5. úžasný Odpočinkový víkend na samotě uprostřed lesů a luk, plný cvičení jógy, pilates, tance, masáží, lahodného jídla, ale i večerů u vínka. Více informací zde.
 

A také pohádkový retreat Jóga (a jízda na koni) v Andaluzii 2.-8.6.2018.

Šest nocí v krásném ekologickém jógovém centru v andaluzském podhůří
Plná penze - lahodné a energii dodávající vegetariánské snídaně, obědy a večeře. Bazén se slanou vodou. Šest lekcí jógy v originálních jógových sálech (Aj/Čj). Individuální přístup profesionální a zkušené lektorky. 
Naučili jsme se, jak zdravě dýchat, ulevit od stresu a získat více energie. Správné nastavení v pozicích, abychom neublížili svým kloubům atd. Umění lehkosti a úsměvu v jakémkoli pohybu.  Absolvovali jsme čtyři vyjížďky na koních (každá na cca 1 - 2,5 hodiny) s kvetoucími vlčími máky i slunečnicemi všude kolem nás! Pro pokročilé byly vyjížďky i klusem a cvalem s výhledem na hory. Pro začátečníky – správný přístup a zacházení s koňmi, vyjížďky krokem. 3 lekce pilates (posilování hlubokého svalstva - prevence bolesti zad, štíhlá zpevněná postava). Podnikli jsme několik krásných výletů do malebných bílých vesniček v horách i na nádherné andaluzské pláže. 
Těšíme se na další retreaty, Ivona a Conny
 
© pilates-power-joga.cz 2020 | realizace 3Nicom